KADINLARI TAVLAMANIN YOLLARI

İLK ADIM

Yaşamını, tutkularını anlatmasını ve kendinden bahsetmesini isteyin. Anlattıklarını ilgiyle dinleyin. Veya kandisi anlatıyorsada adapte olun.Her kadın uzun süre kendisiyle ilgili anlattıklarını dinleyen bir kadın ister. Zaman zaman anlatacağınız heyecanlı hikayelerinizle onu kendinize bağlayın.

ÖNEMLİ KRİTER

Düzgün giyinin. Sadece kadınların iyi giyinmesi gerektiği söylentisine aldırmayın. Kadınlar aksesuarı sever ve erkekler de onlar için bir aksesuardır. Diğer kadınlar size bakarak onun seçimini yargılarlar. Temiz, güzel kokan, iyi giyinmiş bir erkekle birlikte olmak onlar için gerçek bir ödüldür.Tamam biliyorum şimdi kiminiz diyecek ne alaka para olsun yeter ne aşkı ama öyle değil .Aşk karın doyurmaz çalışacaksınız tabi.Özgüvenli olun ama ukala değilçekingen olun ama içine kapanık korkak değil dürüst olun ama patavatsız değil.

GÖZLER KALBİN AYNASI

Göz teması kurun. Çok fazla gözlerine bakın ve dostça gülümseyin. Şehvetli bakmayınYiyecek gibi değil.Sex objesi değiller öyle bakmayın öyle bakmadığınızıda hissettirin.

CENTİLMENLİK KAZANIR

Kibar ve centilmen olun. Kibarlığın öldüğü bir söylenti değil mi? Kapıları kendisine açan, oturmadan önce ona yer veren her erkeği tüm kadınlar sever.Tabi fazlada sıkacak kadar ilgi delisi centilmen olmayın .eeeeehanzoda olmamak gerek.

HOBİLERİNİZ OLSA GÜZEL OLUR

Hobileriniz olsun film izlemek kitap okumak veya yazmak gazetede okumak olur yürüyüş sinema ve ve ve birçok hobi türü var .Hobileri olan insanlar bişeyler paylaşabilirler sıkmadan hobilerini anlatabilirler.

AMANA İTİCİ OLMAYIN

İtici olmayan bir şekilde komik olun. Espri sanatınızı geliştirin.Kötü esprilerinizi kendinize saklayın

Kompliman yapın[kalp okşayıcı iltifat yönü] Onun saatini, ayakkabısını veya dikkatinizi çeken herhangi bir eşyasını farkettiğinizi gösteren sözler söyleyin. Kadınlar evden çıkmadan önce elbiselerini 6 kez değiştirir. En yapılan seçim karşımızdakine hoş görünmek içindir. Ona giydiklerini beğendiğinizi gösterin.Saçlarına çok dikkat edin değişim varsa gözden kaçırmayın.