DİKKAT

Son zamanlarda hem dünya hem de Türkiye’de kripto paralara olan ilgide bir artış söz konusu. Ayrıca kripto para borsaları da son günlerde hacim rekorları kırdı. Biz de okur kitlemizin büyümesinin hız kazanmasından böyle bir hareketlilik olduğunun farkındayız.

Yukarıda saydığım nedenlerle kripto paralar ile yeni tanışanlara rehber niteliğinde olacak bir yazı yayınlamaya karar verdik. Burada yer alan tavsiyeler, anlaşılması herkes için kolay olmayan kripto para sektöründe pusulanız olacak. Aslında kripto yatırım çok riskli bir yatırımdır tıpkı döviz gibi her an saniye hatta salise hareket gösteren bir döngüdür.yatırım yapmadan önce aklınızda bulunsun iki ayağınızla suyun derinliğini kontrol etmeyin yani tüm paranızla girmeyin kripto para emlak yatırımına benzemez küçük yatırımlarla başlayın oranı iyice gözlemleyin bir yılınızıda alsa sorun değil çünkü bir yıl bekler tam uzmanlaşır dengeleri kontrol altına alabilme kabiliyetine gelirsiniz aksi halde beş yıl çalcışıp toparlayamayacağınız parayı kaybetme riski çok yüksek.

Bilmelisinki elle tutulur bir yatırım değil bu bir ticarette değil bu bir oyun ne kadar iyi oynarsan o kadar iyi kazanırsın

iyi oynaman için bilgi beceri strateji sahibi olman gerek bunun içine bir süre eğitim alman gerek

şimdilik bu kadar dikkate almak sizin kazancınıza